Neo U Clip Medium - U trubice 2 kusy

Kód: 8809702870858
65 Kč
Momentálně nedostupné

Ohyb ve tvaru U, sloužící jako pohodlný průchod přes okraj skla pro hadičku z provzdušňovače nebo hnojení CO2. Verze Clip Large pevně drží na skle o tloušťce 6 až 8 mm. Koleno je přizpůsobeno pro standardní 6mm hadice. Balení obsahuje dva kusy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobře uspořádané hadice:
Neo U Clip řeší všechny problémy s tvrdohlavým a otravným perlátorem nebo CO2 trubicí, kterou nelze těsně přiložit ke skleněné tabuli. Často používáte přísavky, které časem odpadnou. Neo Clip je řešením těchto komplikací. Díky U-trubici budou hadice vždy dobře uspořádány. A CO2 trubice nebo perlátor se nebudou ohýbat na okraji akvária. 

Zapněte trubku. co to je
Jak je vidět na fotografiích, loket nemá úplně rovnoběžné konce. Proč? No, loket je pružný. Můžete je volně natáhnout na stěnu akvária až do tloušťky 8mm. Trubice se pevně „chytne“ za čelní sklo a udrží hadice na místě.

Vyrobeno z akrylu:
Skleněná kolena se často rozbijí nebo neodpovídají tloušťce skla. Akrylové koleno je nejen pružné, ale také se neláme a je dokonale průhledné.

Dva kusy v balení:  Neo U Clip Medium

Specifikace:
- délka 4,5 cm
- pro hadici 4/6, t.j. standardních 6 mm
- pasuje na všechny perlátory
- pasuje na všechny sady CO2 (místnost měsíčního svitu nebo předělané z hasicích přístrojů a svařovacích sad, a profi akvária, např.: Aquario BLUE)
- pro tloušťky skla od 6 mm do 8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: