.

O nás

Vše začalo v roce 2003, kdy jsem měl první neonku v zavařovací sklenici s objemem 3,7 litru. V letech 2007-2010 jsem se věnoval hobby chovu afrických cichlid z jezera Malawi.

V roce 2013 jsem nastoupil do Brněnské firmy SkloRex akvárium, kde jsem působil do roku 2020.

V roce 2020 jsem založil firmu 3Dakvaria s.r.o., jedná se o kamennou prodejnu, sloužící zároveň jako náš showroom, kde můžete nakoupit akvarijní techniku, živočichy, poradit se, nebo třeba jen načerpat inspiraci. Zároveň provozujeme i e-shop.

Jako náš hlavní směr však považuji výrobu akvárií na klíč, umíme vyrobit akvária libovolných rozměrů, z klasického, nebo extra čirého skla, terária, paludária, wabi-kusa, máme zkušenosti s automatizací nádrží a umíme vytvořit i vodní prvek na Vaší zahradě.

Ke každému projektu přistupuji individuálně, kladu důraz na estetiku, funkčnost, kvalitu použitých materiálů a hlavně, aby každé naše dílo dělalo radost jeho novému majiteli.

Předešlé naše realizace můžete nalézt v naší galerii „naše realizace“.

 

                                                                                                            Za 3dakvaria.cz

                                                                                                            David Pecháček

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení