Doprava a platba

Dodací a platební podmínky

Zboží odesíláme po příjetí objednávky v co nejkratší době, nejpozději následující pracovní den (u plateb převodem na účet až po přijetí platby). 
Celková doba dodání zboží od přijetí objednávky je zpravidla 1-3 pracovní dny.
Příklad: Objednáte teď, zítra předáme přepravci a pozítří Vám to doručí na adresu nebo na výdejní místo, které si zvolíte.

Česká republika

Doprava Cena Informace
Prodejna Brno Křenová 8  Zdarma Osobní odběr na prodejně v Brně, Křenová 8.
Zásilkovna 69 Kč Doručení na výdejní místo. ZDARMA při objednávce nad 3000 Kč.
PPL 139 Kč Doručení na adresu. ZDARMA při objednávce nad 3000 Kč.
Rozvoz firemní dodávkou po Brně a okolí 450 Kč Doručení naší firmemní dodávkou po Brně a okolí. ZDARMA při objednávce nad 3000 Kč.

 

Platba Cena Informace
Hotově/Kartou 0 Kč Osobní odběr na prodejně v Brně, Křenová 8.
Převodem na účet 0 Kč Číslo účtu 2401853118/2010 (variabilní symbol = číslo objednávky).
Online - platební brána GoPay 0 Kč Platby kartou, platební tlačítka bank nebo ComGate.
Dobírka 29 Kč Platba při převzetí v hotovosti nebo kartou (pokud to umožňuje přepravce).

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Informace o dopravě

 

Provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. V ČR dokonce ve všech městech nad 5 tis. obyvatel.

Aktuální informace na oficiálních stránkách Zásilkovny

Odkaz pro sledování zásilky: ZDE

 

 

 

PPL PARCEL CZ PRIVATE - výhody využití přepravní služby PPL

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

V případě zájmu si můžete zvolit večerní doručení, které probíhá mezi 17-21 h - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde.

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.