Terrario Heatarms Heat Pack 40H - transportní ohřívač

Kód: TR HEATARMS HEAT PACK 40
29 Kč
Skladem (14 ks)

Univerzální ohřívač - transportní nebo turistický - HEAT PACK. Umožňuje přepravu zvířat, když to počasí nedovolí. Všem "teplým lidem" dodává teplo v případě zimního šílenství. Vydává teplo při konstantní teplotě 50 stupňů Celsia po dobu 40 hodin. Ohřívač je netoxický a neohrožuje lidi ani zvířata. Výrobek je vhodný pro vyhřívání např. vnitřku zimní bundy nebo rukou při zimních mrazech a pro přepravu ryb, plazů, obojživelníků, hmyzu a tropických rostlin se zajištěním vhodné teploty po celou dobu cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Verze PREMIUM - vylepšená verze standardního Heat Packu. Vyznačuje se větší stabilitou vyzařované teploty - téměř konstantní teplota s minimálními odchylkami +/- 1°C.

Transport života:
Perfektní jako ohřívač pro přepravu zvířat nebo rostlin, které jsou citlivé na náhlé změny teplot a nejsou odolné vůči nízkým teplotám. Malý ohřívač vložíte do obalu a můžete klidně posílat život. Doba ohřevu 40 hodin je jistě dostatečná na to, aby kurýr zásilku doručil. 


Nejen pro zvířata.
Složení ohřívače je zcela bezpečné a neutrální pro lidi i zvířata. Vložte ji do vnitřní kapsy nebo ji držte v rukou během zimních mrazů. Heat Pack vás zahřeje během zimního šílenství.

Po otevření se zahřeje až na 50 stupňů Celsia a tuto teplotu si udrží po dobu 40 hodin. Snadno se používá, netoxická vložka neohrožuje lidi a zvířata ani v případě rozptýlení produktu.
Přístup ke kyslíku je dostatečný pro správnou funkci ohřívače. Nic víc není třeba dělat.


Technické údaje:
- jednorázové
- rozměry: 13,5 cm x 9,5 cm
- maximální teplota 65 stupňů C
- stálá teplota 50 stupňů C
- garantovaná doba provozu: 40 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: