Výstavní akvárium - 50x35x30 - Optiwhite

Reprezentační akvárium, které bylo umístěné na naší provozovně.

 • Akvárium (50x35x30)
  je vyrobeno z extra čirého skla (optiwhite), šíře 6mm, bez výztužovacích lišt, lepeno transparentním silikonem.

 • Skříň (50x35x80)
  Zakázková výroba v dekoru bílý lesk, jedny dvířka se systémem tip-on
  (bez úchytové otevírání), dále otvory pro vedení hadic/kabelů v boku a  v zádech.

 • Filtrační technika
  Byla použita JKAnimals EF-800 jedná se kanystrovou filtraci, která nabízí velký filtrační objem, v akváriu nezabírá prakticky žádné místo, zasahuje do ní pouze sací a výtoková trubice. Pomocí regulace průtoku na ventilech lze upravit výkon pro menší nádrže. S kanystrovými filtry od JKAnimals máme mnohaletou zkušenost a nabízíme jejich servis/prodej náhradních dílů.

 • Osvětlení
  Twinstar 45B, které dodává plné barevné spektrum pro růst rostlin. Twinstar je Korejská firma která klade vysoký důraz na kvalitu zpracování a použité čipy ve svých světlech. Při relativně nízkém příkonu tak nabízí perfektní poměr cena/kvalita. Pod tímto osvětlením lze bez problémů pěstovat i náročnější druhy rostlin (do 30 cm výšky vodního sloupce).

 • Systém CO2
  O podporu v růstu rostlin se stará systém CO2, který do akvária pouštíme nonstop v optimálním množství. Systém je opatřen elektromagnetickým ventilem, který v případě výpadku proudu zastaví i distribuci plynu, aby nedošlo k udušení živočichů v akváriu. O samotnou distribuci do akvária se stará Twinstar CO2 diffusor S, který vypouští dokonale jemné bublinky v nádrži.

 • Hardscape
  tvoří říční valounky s dominantním kořenem Driftwood, na dně se nachází jemný křemičitý písek frakce 0,8 - 2 mm.