Výstavní akvárium 150x50x50 - Optiwhite

Reprezentační akvárium umístěné na naší provozovně.

 • Akvárium (150x50x50)
  Vyrobeno z extra čirého skla (optiwhite), bez výztužovacích lišt, šíře 12mm, lepeno transparentním silikonem.

 • Skříň (150x50x80)
  zakázková výroba v dekoru bílý lesk, korpus ze zdvojené síly, troje dvířka se systémem tip-on (bez úchytové otevírání), otvory pro vedení hadic/kabelů v boku a  v zádech, výsuvný šuplík pro lepší manipulaci s filtrací.

 • Filtrace
  Oase Biomaster 600 Thermo + JKAnimals EF1200. Obě tyto filtrace jsou kanystrového typu a nabízí velký filtrační objem. V akváriu nezabírá žádné místo, kromě výtokových a nasávacích trubic. Dvě filtrace byly využity z důvodu zajištění dostatečného pohybu vody a pro zajištění maximální čistoty vody.

 • Osvětlení
  Zde byly zvolena závěsná osvětlení Twinstar 600SP, ve dvou kusech. Tyto světla které dodávají plné barevné spektrum pro růst rostlin. Twinstar je Korejská firma která klade vysoký důraz na kvalitu zpracování a použité čipy ve svých světlech. Řada S nabízí zvýšený výkon o 15% více RGB LED ve srovnání s E-line, řada S odhaluje ještě intenzivnější barvy a je vhodná pro větší akvária.

 • Topení
  Zabudované Oase HeatUp 300W ve filtraci Oase Biomaster 600.

 • Systém CO2
  O podporu v růstu rostlin se stará systém CO2, který do akvária pouštíme nonstop v optimálním množství. Systém je opatřen elektromagnetickým ventilem, který v případě výpadku proudu zastaví i distribuci plynu, aby nedošlo k udušení živočichů v akváriu. O samotnou distribuci do akvária se stará Twinstar CO2 diffusor L, který vypouští dokonale jemné bublinky v nádrži.

 • Dekorace
  Hardscape tvoří kořeny Red Moor Wood, kamery Seiryu stone (Amano rock) a dno je tvořeno kombinací substrátu Japanese soil a jemného křemičitého písku frakce 0,8 - 2 mm.