Neo Premium Media Pure 1 l

Kód: NEO MEDIA PURE 1L
399 Kč –25 %
Neo Premium Media Pure 1 l
399 Kč –25 % 299 Kč
Skladem (2 ks)

Neo Media Premium je jedno nejkvalitnějších filtračních médií na světě vyrobené za účelem eliminace nevýhod stávajících filtračních médií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neuvěřitelná filtrační plocha: 3 200 m2/litr

Filtrační médium musí poskytovat velký prostor pro život bakteriím. Jelikož je filtrační prostor filtru je omezený a musí být účinnost filtračních materiálů v takto omezeném prostoru maximalizována. Díky 5-stupňovému výrobnímu procesu zakončenému 10 hodinovému zpracování média vysokými teplotami bylo možné vytvořit toto unikátní médium s extrémní filtrační plochou.

Na základě technologie Aquario dokázali experti u Neo Media Premium vytvořit jemný, ale nerušený pór. To umožňuje hladký tok vody do hlubokého vnitřku filtračního média a poskytuje dostatek živin a kyslíku nitrobakteriím.

 

Unikátní vlastnosti verze PURE

Většina klasických filtračních médií má zásadité vlastnosti. V tomto případě může samotné filtrační médium zvýšit pH v akváriu. Neo Media Premium PURE je však skutečně neutrální filtrační materiál, který má na hodnotu pH minimální vliv. Je vhodný pro všechna sladkovodní a mořská akvária.

Aquario Media také nabízí verzi HARD pro zásaditou vodu a verzi SOFT pro vodu mírně kyselou. 

 

Nová výrobní technologie

Zatímco mnoho stávajících filtračních médií vytváří póry za pomoci chemické reakce mezi uhličitanem vápenatým a kyselými látkami, Neo Media vytváří póry pečením při velmi vysokých teplotách. Neo Media se stalo lehčím díky zásadnímu zdokonalení procesů. Nízká hmotnost filtračního média znamená, že má více pórů ve srovnání se stávajícími produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Neo
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: