HIKARI TROPICAL FIRST BITES 10 g

Kód: 1037
53 Kč
Na dotaz

Perfektní výživa pro všechny druhy potěru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající výživa pro první dny vykulených rybek.
Hikari First Bites je speciálně složen tak, aby každé rybce poskytl exaktní, vyrovnanou výživu, kterou potřebuje v prvních vývojových stupních života.
Vysoký obsah bílkovin včetně vybrané rybí moučky pomůže novorozeným rybkám získat výbornou tělesnou formu, vysokou odolnost vůči chorobám a správný vývojový růst = nejlepší volba pro dlouhý a zdravý život
Unikátní nízkoteplotní výrobní proces zabrání znehodnocení tolik potřebných vitaminů, výživných látek a aminokyselin, které potěr potřebuje k přežití.
Rychlý růst bez deformací nebo nedostatků. Pomůže potěru získat vynikající odolnost vůči chorobám.
Částečně plovoucí krmení pomůže získat správné stravovací návyky.
Krmení: Pro dosažení optimálního výsledku krmte denně tak často, jak je to možné, ale množstvím potravy, které ryby stačí zkonzumovat během 2-3 minut. Pro krmení u dna se pohybujícího potěru navlhčete Hikari First Bites v akvarijní vodě předem. Takto se potopí mnohem rychleji a umožní potěru rychlý přístup ke krmení. Živorodky mohou konzumovat Hikari First Bites ihned po narození. Krmit začněte ještě před tím, než je zcela vstřebán jejich žloutkový váček. Dbejte aby nedocházelo k překrmování. Nadbytek krmiva by mohl způsobit problémy s kvalitou vody, která je pro plůdek velmi důležitá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: