Chihiros automatický dávkovač hnojiva

Kód: Z08566
2 649 Kč
Momentálně nedostupné

Chihiros Dosing Pump je automatický dávkovač pro hnojiva, který šetří Váš čas a minimalizuje starosti spojené s každodenní údržbou akvária. Čtyři kvalitní hlavice řízené chytrou aplikací snadno a přesně dávkují hnojiva či jiné látky ve Vaší nepřítomnosti - stačí k tomu pár minut při prvotním nastavení. Dávkovat můžete denně ve všech možných konfiguracích, a to díky separátně konfigurovatelným hlavicím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu slouží automatický dávkovač tekutin?
Přesný automatický dávkovač tekutin byl navržen speciálně pro potřeby akvária. Díky němu snadno a pohodlně vyřešíte otázku pravidelného podávání hnojiv a solí do akvária, aniž byste na tuto důležitou činnost museli neustále vzpomínat. Toto zařízení umožňuje automatizovat proces krmení tekutin, což výrazně usnadňuje údržbu akvária v dobrém stavu. Je ideálním řešením pro automatizaci podávání různých druhů tekutin, jako jsou mikro a makroživinová hnojiva, tekutá potrava pro korály, Mg, Ca, Kh pufry atd. Díky široké škále dostupných nastavení lze toto zařízení přizpůsobit podle potřeb každého tanku.

Chihiros Dosing Pump - automatický dávkovač akvarijní kapaliny
Přesná akvarijní dávkovací pumpa je ovládána aplikací My Chihiros dostupnou pro mobilní zařízení iOS i Android. Má schopnost přesně upravit dávku, takže si můžete nastavit přesné množství podávané tekutiny. Zařízení se skládá ze čtyř programovatelných pump, které lze nakonfigurovat tak, aby podávaly dávky v přesný čas. Celková denní dávka by se měla pohybovat v rozmezí 0,2 až 999,9 ml. Počet dávek, které lze naprogramovat, je od 1 do 24 za den. Automatické dávky mohou být podávány ve stanovený čas a počet dávek lze kdykoli změnit.

 

Technické údaje:
- Počet pumpiček: 4
- Průtok dávky: 50ml/min
- Rozměry pumpy: 17,7 x 5,4 x 4,2cm
- Napětí: 100-240V
- Kapacita láhve: 4 x 450ml
- Rozměry rukojeti: 20,5 x 7,5 x 5cm
- Hadice délka: 10m
- Velikost hadice: 2/4mm (2mm vnitřní průměr, 4mm vnější průměr)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: