AutoAqua Inline TDS S2 - lineární dvojitý TDS

Kód: AA TITANIUM S2
1 149 Kč
Na objednávku

Elektronický měřič kvality vody, používaný hlavně ve filtračních systémech RO / Di. Zaručuje velmi přesné čtení a konstantní měření kvality vody. Externě umístěnou sondu lze zapojit do zkumavky na libovolném místě (stupeň filtrace). Titanová sonda zaručuje odolnost proti korozi a dlouhodobý provoz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč TDS?
Kontrola kvality vody v systému RO je nezbytností, abychom se ujistili, že upravená voda splňuje naše očekávání. Každá kazeta a každá membrána se časem opotřebují. Aby bylo možné včas reagovat a vyměnit jakýkoli opotřebovaný filtr, měla by být kvalita vyrobené vody neustále sledována.

Jak Inline TDS funguje?
Pomocí sondy umístěné na kabelu, kterou lze umístit na jakoukoli úroveň filtrace přes odpaliště (součást dodávky), TDS čte kvalitu filtrované vody. Měření se provádí vyzařováním elektrických mikro-pulzů. Protože elektrický proud přenáší pouze špinavá voda. Čistý H2O má nulovou vodivost.

Sonda. Jak dát? Z čeho je to vyrobeno?
Umístěte sondu před a za membránu, odřízněte hadičku a do řezu vložte odpaliště. Sonda vyrobená z titanu zaručuje úplnou odolnost proti korozi a zajišťuje vždy přesné hodnoty vodivosti vody.

Instalace a provoz:
Výsledek měření ze zóny je zobrazen na malé LCD obrazovce. Vzhledem k tomu, že obrazovka má jasné podsvícení, nemusíte se bát, že v tmavé skříňce pod dřezem neuvidíte výsledek. Jak připojit displej? AutoAqua myslela na vaše pohodlí. Displej má magnet a můžete jej rychle nainstalovat kamkoli na kovový povrch.

Baterie a doba provozu:
Stiskněte tlačítko a TDS vám poskytne měření na displeji. Aby se šetřila energie baterie, obrazovka se vypne po 180 sekundách. Baterie ze sady by měla vydržet rok používání. Na obrazovce se před vybitím zobrazí ikona vybité baterie, která vás předem informuje.

Kalibrace:
Pomocí dvou tlačítek můžete kalibraci odečtu - v případě potřeby

 

Stručný přehled výhod:
- dvojité měření
- podsvícená obrazovka
- přesné čtení
- titanová sonda
- montáž na magnet
- možnost kalibrace
- automatické vypnutí obrazovky
- informace o potřebě výměny baterie

 

Technická data:
- dvě sondy
- rozsah měření: 0 - 999ppm
- rozlišení měření: 1 str./min
- přesnost měření: +/- 2%
- napájení: lithiová baterie CR2032 x1
- doba provozu: 12 měsíců na jednu baterii

 

O značce AutoAqua:


Jeden z nejvýznamnějších výrobců inteligentních akvarijních doplňků na světě. Jejich jediným postupem je vytvořit malé, spolehlivé a nejkvalitnější produkty určené k automatizaci provozu akvária. Aby se splnily sny akvaristů, usnadnily správu akvárií a odlehčily každodenní povinnosti, vyvíjíme nová řešení, která neustále zvyšují laťku pro ostatní, jak se na lídra sluší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reverzní osmóza
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: