Aquario sada Neo Flow PREMIUM se skimmerem L (16/22)

Kód: NEO FLOW L PREMIUM
Tip
Značka: Aquario
1 149 Kč
Momentálně nedostupné

Unikátní plastová sada Neo pro vtok a výtok filtrace se skimmerem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neo Flow Premium je sada vstupů a výstupů s průhlednou, vysokou pružností a kompaktním designem. Vyznačuje se vysokou odolností - Neo Flow Premium je vyroben z PETG, nikoli ze skla, a je také silnější než akrylát. Na rozdíl od barevných plastů nebo nerezových materiálů má vynikající průhlednost. Sada Premium narozdíl od klasických Flow setů obsahuje i Neo Skimmer a Neo Reliever.

Kvalitní a promyšlená konstrukce

Neo Flow nabízí kompaktnější konstrukci využívající nejnovější výrobní metody než jiné podobné produkty. Ve srovnání s jinými výrobky je poloměr zakřivení dosti menší, takže je instalován těsněji ke sklu. Vzhledem k tomu, že výtokový nástavec je plně nastavitelný, je možné na rozdíl od skleněných výrobků změnit směr toku vody.

Snadná instalace a čištění

Na rozdíl od nerezových a skleněných výrobků je čištění snazší, protože vstupní a výstupní části jsou od potrubí odděleny. Trubice je možné snadno zkrátit malou pilou nebo nůžkami na trubky. Jinými slovy, akvaristé mohou optimálně upravit délku tak, aby odpovídala velikosti jejich nádrže.

Aquario Neo Flow Premium nabízí 2 varianty - varianta M s průměrem 13 mm a varianta L s průměrem 17 mm. (speciální varianta L/M nabízí kombinaci vtoku 17 mm a výtoku 13 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k filtraci
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: