Strideways PRO CO2 set s nočním vypínáním a plnitelnou nerezovou lahví

Kód: CO2SET
3 999 Kč
Skladem (2 ks)

Design až na prvním místě! Exkluzivní set Strideways, obsahuje: Láhev o objemu 2l z nerezi, redukční ventil, elektromagnetický ventil, jehlový ventil a bublinkoměr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní set od firmy Strideways, který obsahuje: Láhev z nerezi o objemu 2l, redukční ventil, elektromagnetický ventil, jehlový ventil a bublinkoměr.

CO2 set slouží pro dávkování oxidu uhličitého akvária, který podporuje růst rostlin a naopak pomáhá redukovat tvorbu řasy.

Prodáváme pouze námi  vyzkoušené produkty! To je také důvod, proč v naší nabídce nenajdete desítky setů. CO2 sety od nás jsou tak bezpečné pro Vás i pro obyvatele Vašeho akvária. 

Profi Strideways set na dávkování CO2 do akvária.

  • Počítadlo bublin je napevno osazené na set, je tak zaručena maximální preciznost při seřizování (pokud je mezi ventilem a počítadlem bublin hadička, dochází ke značné "setrvačnosti")
  • Set je profesionálně zkompletovaný, všechny spoje jsou zatěsněny závitovým lepidlem pro tlakové spoje a následně je každý set podroben zkoušce těsnosti.
  • Záruka 3 roky

Set je složený z následujících komponentů:

  • Redukční ventil Strideways
  • Elektromagnetický ventil
  • Jehlový ventil
  • Bublinkoměr
  • Láhev  o objemu 2l nerez

 

Co ještě budete k dávkování CO2 do akvária potřebovat? 

CO2 Difuzér - poslední prvek sestavy pro dávkování CO2 - rozptyluje CO2 do vody přes mikroporézní materiál jako jemné bublinky. CO2 se tak efektivně vstřebá do akvária. Zde si  vyberete vhodný difuzér pro Vaše akvárium.

Dropchecker - jednoduché čidlo čidlo k určení obsahu CO2 v akváriu. Do dropcheckeru nalijeme vodu a indikační kapalinu a podle zbarvení roztoku víme, kolik CO2 je v akváriu. Vhodný typ vyberete v kategorii Dropcheckery.

Dále doporučujeme zakoupení CO2 tlakové hadičkyzpětného ventilu a spínacích hodin.

 

Dodatečné informace
Hmotnost 4,3 kg
EAN
5600640476415

Značka
Strideways

Doplňkové parametry

Kategorie: CO2 Sety
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: