Seachem Equilibrium 300 g

Kód: E1114
299 Kč
Momentálně nedostupné

Přípravek obohacující rostlinná akvária o všechny potřebné minerály. Velmi vhodné pro úpravu vody z reverzní osmózy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 dodává do vody draslík, hořčík, vápník a železo s manganem

- dodává rostlinám všechny potřebné minerály

- vhodné doplnění minerálů při pravidelné výměně vody

- velmi vhodné i pro doplnění minerálů do vody z osmózy

 
Přípravek obohacující rostlinná akvária o všechny potřebné minerály. Velmi vhodné pro úpravu vody z reverzní osmózy a také pro doplnění minerálů při každé výměně vody, jelikož v některých oblastech je obsah hořčíku a vápníku ve vodovodní vodě velmi nízký. Draslík chybí ve většině vodovodních řádů. Doporučujeme přidání jedné lžíce na každých 80 litrů vody.

Neobsahuje sodík ani chlór jako konkurenční produkty. Tyto soli jsou sice levné, ale v akváriu nejsou téměř vůbec využívány, případně ve větších množstvích rostlinám dokonce škodí. Podporuje stabilitu uhličitanové tvrdosti. Neobsahuje NaCL jako většina podobých levnějších přípravků.

Dávkování:

Pro zvýšení celkové tvrdosti (GH) o 3 dH přidejte 16 g (jedna lžíce) na každých 80 litrů vody. Před použitím doporučujeme rozpustit v jednom litru vody, která se stane mléčnou. Následně tento litr nalijte do akvária (do 30 minut bude voda opět čirá). Nepřidávejte do vody, kterou je doléváte za odpařenou.

Přípravek je vhodné přidávat i při každé výměně vody, která je z kohoutku, jelikož v některých oblastech je obsah hořčíku a vápníku ve vodovodní vodě velmi nízký. Draslík chybí ve většině vodovodních řádů. Doporučujeme přidání jedné lžíce na každých 80 litrů vody.

Složení:

  • Draslík (K20) - 23 %
  • Vápník (Ca) - 8,6 %
  • Hořčík (Mg) - 2,41 %
  • Železo (Fe) - 0,11 %
  • Mangan (Mn) - 0,06 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Seachem
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: