Kruger Meier Larino S-Line 24W - LED lampa 80 - 90 cm

Kód: 5903900043229
649 Kč
Skladem (2 ks)

Kruger Meier Larino S-Line je řada LED osvětlení s mikrovelikostmi a moderním designem, určená pro rostlinné sladkovodní nádrže. Svítidla se vyznačují vynikajícím světelným výkonem, který je dán energeticky úspornými LED diodami High Brightnes. Hlavní světlo je v kombinaci bílé barvy 6500K, 7000K s 10000K. Lampa má navíc modré LED diody, které rostlinám dodávají živější barvy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Larino S-Line LED mikro lampa
Bude použita v rostlinném akváriu malé velikosti. Mezi jeho přednosti patří mikro velikost, energetická účinnost, vysoký světelný výkon, skvělá estetika a velmi ekonomická cena. Lampa je věnována všem, kteří oceňují spolehlivost značky a sladkovodní akvária bohatá na rostliny. 

Světelný výkon Larino S-Line
Kruger Meier Larino S-Line LED lampa se spotřebou 24W generuje osvětlení 288000lx. V lumenech je světelný tok 7200lm. 

Diody v LED lampě Larino S-Line:
Vylepšená technologie High Brightness LED umožňuje vynikající světelnou účinnost na úrovni cca 300lm/W. Dosud bílá LED v prodeji generuje: 70-120 lm / 1 W - (303 lm / W bylo dosaženo v květnu 2014). Vylepšením techniky diod, způsobu montáže a základny výrobce diod Kruger Meier používá ve svých lampách Larino S-Line LED nejúčinnější diody, které zajišťují vysoký index podání barev (CRI> 85).

Způsob montáže lampy:
Lampa se montuje na okraj akvária pomocí nožiček, které jsou součástí setu. Stojany umožňují montáž na sklo o tloušťce 2 až 8 mm a umožňují instalaci na akvária různých šířek.

Vyzařovaná teplota barvy:
Bílé LED generují barvu s teplotou od 6500K, 7500K do 10000K. Toto světlo dokonale ovlivňuje fotosyntézu rostlin, podporuje jejich zdravý a bujný růst. Lampa je navíc vybavena modrými LED diodami, které dodávají živé barvy rostlinám a barví ryby.

Těleso 
lampy Lampa má ultratenký, aerodynamický kryt (pouze 8 mm). Má elegantní bílou barvu s povrchovou úpravou, ideální pro moderní mixování a domácí dekoraci. 

Kruger Meier je výrobcem moderního LED osvětlení pro domácí i průmyslové použití. Nekompromisně využívají nejnovější technologické výdobytky. Jejich produkty jsou vždy o krok napřed před konkurencí, bez ohledu na to, v jakém oboru. Akvarijní lampy jsou přirozeným vývojem produktů tohoto výrobce. Síla osvětlení a moderní design jsou charakteristickými znaky značky. 

Specifikace:
- příkon: 24W
- intenzita osvětlení: 288000lx
- světelný tok: 7200lm
- určeno pro akvárium o šířce 80cm až 90cm
- rozměry: 75 x 8 x 0,8cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kruger Meier
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: