Jebao UFP-2000

Kód: JEBAO UFP-2000
2 479 Kč
Momentálně nedostupné

Model UFP je integrovaný systém pokročilé filtrace vody s vestavěnou UV-C lampou a výstupní tryskou fontány. Filtr zajišťuje čistotu vody a zdravé podmínky chovu a UV-C lampa zabraňuje tvorbě řas. Výstupní tryska poskytuje krásný fontánový efekt různých forem. Souprava má čerpadlo o výkonu 2 000 l / h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální systém UFP Jebao kombinuje vše, co potřebujete k provozování zdravého malého až středního rybníka bez řas.
Je navržen jako jedna integrovaná jednotka s jediným napájecím kabelem a umožňuje mnohem jednodušší instalaci ve srovnání se standardní filtrací rybníků, která se skládá z více komponent. Zahrnuje čerpadlo, biologický a mechanický filtr, UV-C lampu a výtok fontány. Malý design umožňuje umístit filtr dovnitř rybníka. 

UFP-2000 obsahuje vestavěnou 11W UVC lampu, která je ideální pro zastavení růstu řas, hub a chorob. Lampa má standardní zástrčku, takže ji lze v případě potřeby snadno vyměnit. 

Mechanickou filtraci zaručuje houba umístěná těsně pod krytem filtru. Voda je předem upravena a poté jde do speciálních komor pro filtrační média. Oddíly jsou naplněny biologickými vložkami; keramika a bio-kuličky odpovědné za rozklad nebezpečných sloučenin ve vodě. Kazety lze vyjmout kvůli čištění nebo výměně za jiné nebo nové. 
Tělo filtru má perforovaný kryt, který zabraňuje větším nečistotám, například listím. 

Přístup do vnitřku filtru je extrémně snadný díky čtyřem svorkám 2 na opačných stranách zařízení. 

Sada filtrů UFP má vysoce kvalitní výpust fontány. Má čtyři různé trysky zodpovědné za konečný tvar fontány. Výstupní tryska má další výstup, například k vodopádu. Dodatečný výstup a fontána mají regulaci průtoku, díky níž lze plynule a přesně nastavit množství vody.  

Srdcem sady filtrů je čerpadlo s nízkou spotřebou energie. Energeticky úsporné čerpadlo je výsledkem mnohaletých zkušeností společnosti Jecod / Jebao. Vyznačuje se nezničitelností, výše zmíněnou energetickou účinností a tichým provozem. Čerpadlo má řadu ochranných opatření, která zabraňují jeho vyhoření. Tyto ochrany reagují na nedostatek vody a zablokování oběžného kola, což znemožňuje provoz čerpadla. V případě takových událostí chrání ochrana čerpadlo před selháním. 


Technická data:
- maximální průtok: 2000 l / h
- vodní zvedací sloup: 250 cm
- výkon čerpadla: 46
W
- výkon UV-C lampy: 11 W - rozměry: 36x30x13cm
- délka kabelu: 10m

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace do jezírek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: