Sera Shrimps Natural 100 ml

Kód: 00554
119 Kč
Na dotaz

sera Shrimps Natural je základní krmivo, které se skládá z pečlivě vyrobených granulí pro všechny krevetky ve sladké a mořské vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená směs přírodních ingrediencí jako je spirulina a olšové šišky, poskytuje vše, co krevety potřebují pro zdravý růst a bezpečné výměnu krunýře. Plodnost, nádherné zbarvení a odolnost vůči nemocem jsou posíleny cíleně.

 

Potopené malé granule zůstávají stabilní velmi dlouho, takže krevetky – podle jejich přirozených stravovacích návyků – mohou granulku chytit a sníst a tudíž neznečišťují vodu.

 

Návod k použití: Krmit úsporně jedenkrát denně. Tip: zbytky dlouhodobě tvarově stabilních granulátů neodstraňovat příliš rychle neboť krevetky odkusují krmivo pomalu.

 

 

 

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, pivní kvasnice, spirulina, kasein (sýrovina), mořské řasy, gamarusi, kopřivy, vrbová kůra, olšové šišky, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), Mannan-oligosacharid (0,4%), byliny, vojtěška, petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.

 

Analytické složky: bílkoviny 40,5%, tuky 7,7%, vláknina 6,0%, vlhkost 5,0%, popel 10,5%, Ca 2,5%, P 1,0%.

 

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: