Sera Goldy 50 Ml

Kód: 00830
39 Kč
Na dotaz

Vločkové krmivo pro denní krmení všech menších až středně velkých studenovodních ryb v akváriu a zahradním jezírku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sera Goldy je základní krmivo obsahující pečlivě vyrobené vločky pro krmení menších zlatých rybek (včetně náročných, efektních variant) a jiných vybíravých studenovodních ryb po celý rok. Pečlivě vybrané rostlinné a živočišné složky – jako blešivec (4%), který je bohatý na stopové prvky a karotenoidy – činí krmivo žádaným a snadno stravitelným, které podporuje zdravý růst, odolnost vůči nemocem a stejně tak čilost těchto nádherných ryb. Vzhledem k tomu, že si drží svůj tvar a plave po dlouhou dobu, je zcela zkonzumováno a neznečišťuje tím vodu.

 

Návod k použití
Celoročně 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

 

 

 

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, kasein (sýrovina), gamarusi (4%), Mannan-oligosacharid (0,4%), slávka zelenoústá, česnek, kopřivy, vojtěška, byliny, petržel, mořské řasy, paprika, spirulina, špenát, karoten.

 

Analytické složky: bílkoviny 48,6%, tuky 8,1%, vláknina 3,9%, vlhkost 5,0%, popel 11,1%.

 

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Barviva schválena EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: