Jebao Doser 3.4 - WiFi dávkovač kapalin

Kód: 5907796377161
Tip
Značka: Jebao
3 299 Kč
Momentálně nedostupné

Jecod Doser 3.4 je nejnovější dávkovač tekutin od oblíbeného výrobce. Přesný automatický dávkovač kapaliny je speciálně navržen pro potřeby akvárií. Jeho možnosti byly oproti předchozím verzím rozšířeny a ovládání probíhá pomocí pohodlné aplikace (IOS / Android).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jecod / Jebao Doser 3.4 je přesný, automatický dávkovač tekutin, navržený speciálně pro potřeby akvárií. Díky tomuto zařízení snadno a pohodlně vyřešíte otázku pravidelného podávání hnojiv a soli do akvária bez nutnosti neustále připomínat tuto důležitou činnost. Široká škála dostupných nastavení umožňuje přizpůsobit provoz Doser 3.4 libovolné nádrži.

Co aplikace umí? (IOS / Android)
Aplikace umožňuje neomezené ovládání čerpadel výdejních stojanů. Každé z čerpadel se programuje samostatně a navíc jej lze na přání uživatele spustit i mimo program. Je možné naprogramovat 1 až 24 dávek denně, kdy čas dané dávky je stanoven s přesností na 1 minutu. Individuální dávka může být pokaždé jiná, s přesností až na 1 ml. 

Příklad programování:
5:34 ráno 2ml dávka, 6:02 4ml dávka, 6:22 1ml dávka, 7:00 10ml dávka, 9:44 2ml dávka

atd. má schopnost určit dávkování v intervalech s přesností 1 den. Tedy například obden, každé tři dny, sedm dní nebo jednou za měsíc. 

Co umí Doser 3.4?
Pumpa je schopna dodat až 50 ml/min a nemá téměř žádné omezení sání nebo čerpání. Jednotlivá čerpadla lze spouštět ručně pomocí tlačítek umístěných na krytu.

Zásobník je o více než polovinu menší než předchozí provedení a má montážní otvory. Díky tomu jej lze snadno umístit například do akvarijní skříňky. 

Proč potřebuji dávkovač?
Je to perfektní řešení pro každého akvaristu, které umožňuje synchronizaci po sobě jdoucích porcí tekutin mezi sebou. Díky své univerzální povaze může Doser 3.4 pracovat se sladkovodními hnojivy, jako jsou: NO3, PO4, Fe, Liquid Coal a další; soli pro zásobníky slané vody jako Mg, Ca, Kh a další pufry. Díky možnosti podávání tekuté potravy lze zařízení použít i jako automatické krmítko pro korály nebo potěr. Může napájet tekuté absorbenty a kondicionéry, jako je PH Minus, KH / GH Plus a další.


Technické údaje:
- rozměry: 22,5 x 8 x 6cm
- počet pumpiček: 4
- přesnost dávkování do 1ml
- přesnost programování do 1 minuty
- maximální příkon 6WNa všechny produkty Jebao / Jecod z naší distribuce se vztahuje záruka 24 měsíců. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: