Chihiros Dosing System - sada pro dávkování hnojiv do akvária

Kód: CHIHIROS DAVKOVACI SYSTEM SET
4 199 Kč
Skladem (1 ks)

Chihiros Dosing System je kompletní sada skládající se z automatického dávkovače, čtyř lahví, držáku a hadice. Profesionální dávkovací sada je připravena k použití a obsahuje pouze originální příslušenství Chihiros. Systém se skládá z několika lahví, které jsou připojeny k dávkovacímu čerpadlu pomocí hadice. Díky sadě můžete přesně kontrolovat množství podávaných látek jako jsou hnojiva, živiny nebo soli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu slouží automatický dávkovač tekutin?
Přesný automatický dávkovač tekutin byl navržen speciálně pro potřeby akvária. Díky němu snadno a pohodlně vyřešíte otázku pravidelného podávání hnojiv a solí do akvária, aniž byste na tuto důležitou činnost museli neustále vzpomínat. Toto zařízení umožňuje automatizovat proces krmení tekutin, což výrazně usnadňuje údržbu akvária v dobrém stavu. Je ideálním řešením pro automatizaci podávání různých druhů tekutin, jako jsou mikro a makroživinová hnojiva, tekutá potrava pro korály, Mg, Ca, Kh pufry atd. Díky široké škále dostupných nastavení lze toto zařízení přizpůsobit podle potřeb každého tanku.

Chihiros Dosing Pump - automatický dávkovač akvarijní kapaliny
Přesná akvarijní dávkovací pumpa je ovládána aplikací My Chihiros dostupnou pro mobilní zařízení iOS i Android. Má schopnost přesně upravit dávku, takže si můžete nastavit přesné množství podávané tekutiny. Zařízení se skládá ze čtyř programovatelných pump, které lze nakonfigurovat tak, aby podávaly dávky v přesný čas. Celková denní dávka by se měla pohybovat v rozmezí 0,2 až 999,9 ml. Počet dávek, které lze naprogramovat, je od 1 do 24 za den. Automatické dávky mohou být podávány ve stanovený čas a počet dávek lze kdykoli změnit.

Chihiros Dosing Container - láhve pro automatický dávkovač
Sada obsahuje čtyři pevné a odolné proti poškození láhve určené pro skladování a výdej tekutin. Lahvičky mají samolepky s přesnou stupnicí, díky které můžete přesně měřit a kontrolovat množství látky. Navíc jsou průhledné a mají různé barvy, takže je mnohem snazší si zapamatovat, která kapalina v nich je. Pomocí aplikace My Chihiros můžete zkontrolovat, kolik dní zbývá v lahvičce podle aktuálního rozvrhu dávkování.

Chihiros Dosing Container Holder -
držák lahví Kovový držák lahví pro dávkovač. Jde o užitečný doplněk, díky kterému se můžete postarat o uskladnění nádob s hnojivy a jinými tekutinami.

Chihiros Dosing Tube Holder - hadice
Vysoce kvalitní průhledná hadice pro automatický dávkovač, 10m dlouhá a 2mm/4mm velká. Hadice je dodávána se 2 držadly a 4 prvky pro držení a umístění do nádrže.

Technické údaje:
- Počet pumpiček: 4
- Průtok dávky: 50ml/min
- Rozměry pumpy: 17,7 x 5,4 x 4,2cm
- Napětí: 100-240V
- Kapacita láhve: 4 x 450ml
- Rozměry rukojeti: 20,5 x 7,5 x 5cm
- Hadice délka: 10m
- Velikost hadice: 2/4mm (2mm vnitřní průměr, 4mm vnější průměr)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: