AQUA SUBSTRATE II+ 5,4 KG (hnědý)

Kód: ART06
695 Kč
Na dotaz

Aktivní akvarijní substrát s o 25% delší životností, vhodný pro  rostlinná akvária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní akvarijní substrát s o 25% delší životností, vhodný pro  rostlinná akvária.

Aqua Substrate II + je vylepšený produkt nové generace, navržený speciálně pro tvrdší vodu, nejběžnější v Evropě (silnější korekce pH pufru). Navíc díky inovativní technologii poskytuje o 25% delší provoz a výživu rostlin. Produkt je k dispozici v černé a tmavě hnědé barvě a je balen v pytlích o hmotnosti 5,4 kg. Pytel Aqua Substrate II + o hmotnosti 5,4 kg obsahuje množství substrátu vhodného pro akvárium s objemem přibližně 40 litrů. V nově založeném akváriu by měl být spodní povrch pokryt 5-6 cm vrstvou Aqua Substrate II +.

 

Unikátní technologie AquaSubstrate čistí vodu absorbováním jejího zákalu a zabarvení. AquaSubstrate snižuje tvrdost vody a upravuje pH pufr tím, že upravuje jeho hodnotu na ideální hodnotu pro rostliny a zvířata z tropických biotopů měkké vody, v rozsahu přibližně 6,5-7,0.

 

Hlavní vlastnosti AquaSubstrate II + jsou:

 

Dlouhodobé hnojení: AquaSubstrate obsahuje hnojivo s pomalým uvolňováním pro dlouhodobě působící rostliny.

Čištění vody: AquaSubstrate obnovuje čistotu vody, odstraňuje barvu a zákal způsobený například dřevěnými dekorativními prvky uvnitř akvária.

Stabilizuje pH vody: AquaSubstrate změkčuje vodu na úroveň odpovídající přirozeným stanovištím většiny rostlin a ryb v našich akváriích. Stabilizuje pH pufr.

Zdraví pro kořeny: Porézní struktura AquaSubstrate zaručuje vývoj přirozené bakteriální flóry a je vynikající pro zdravý růst a výživu kořenů rostlin.

Přirozený vzhled AquaSubstrate dokonale zapadá do uspořádání rostlinných akvárií.

 

Nejlepších výsledků v péči o rostliny dosáhnete jejich souběžným hnojením řadou kapalných hnojiv Planta Gainer.

Doplňkové parametry

Kategorie: Substráty
Hmotnost: 5.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: